Joe DiPietro

Kłamstewka

Data: 27 lutego 2023

Miejsce: Kino Kijów

Premiera: Teatr Kwadrat

Czas trwania (z przerwą): ok. 2 godz.
Spektakl dla widzów od 16. roku życia

Billy i Jane są młodym małżeństwem. Niedawno przyszła na świat ich córeczka Emily. Podczas gdy Jane całkowicie oddaje się macierzyństwu, jej mąż Billy przeżywa kryzys odrzucenia i wikła się w romans z dużo młodszą trenerką fitnessu. Billy całkowicie traci głowę dla atrakcyjnej kochanki, do czego przyznaje się swojemu ojcu. William nie jest zachwycony postępowaniem syna, ale obiecuje dotrzymać tajemnicy. Jednak dziwne zachowanie Wiliama, nagły zapał do sportowego stylu życia Billego oraz brak czasu na wspólną kolację to wystarczające poszlaki dla przenikliwej matki Billego – Alice. Jako mistrzyni intrygi – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosić młodych do siebie na… sernik. Słodki podwieczorek zamienia się w wyjątkowo pikantną ucztę, podczas której wspomnienia i kłamstewka miksują się, tak, że z czasem wszystkim trudno się połapać, co jest prawdą… Czy doświadczeni rodzice będą potrafili przekonać młodych, że miłości trzeba dać szansę? Czy wyjawione po latach sekrety mogą zburzyć harmonię długotrwałego związku dwojga ludzi? I czy aby kłamstwo w dobrej wierze to na pewno bezpieczna gra?

Reżyseria:

Paweł Wawrzecki

Scenografia:

Wojciech Stefaniak

Kostiumy:

Karolina Trębacz

Producent:

Małgorzata Nejman

Premiera: 24 września 2016

"Miałam wrażenie, że oglądam rozdanie pokera!
Każdy z bohaterów miał coś do ukrycia, stawką w grze była… MIŁOŚĆ. W tej materii niestety nie ma mocnych, ani wiek, ani doświadczenie, ani nawet sprytne kłamstewka nie są w stanie zagwarantować wygranej… Cóż począć, taki los. Można go osłodzić sernikiem, zapisać się na fitness, albo wykupić wycieczkę na Hawaje. Ja polecam „KŁAM-EWKA”, przepraszam „Kłamstewka 🙂 "

Monika Godlewska

Opinie widzów

Świetny spektakl, trochę w klimacie Woody’ego Allena. Paweł Wawrzecki jest genialnym reżyserem i wybitnym aktorem komediowym.
Paweł
Świetna sztuka! Gra aktorska wszystkich Państwa PERFEKCYJNA!!!
Julia
Świetna komedia. Rewelacyjna gra Pawła Wawrzeckiego. Ciekawa fabuła. Śmieszne dialogi. Komedia z przesłaniem.
Anna
Fantastyczne teksty. Super gra. Jak zwykle czas spędzony u Państwa należy do najmilszych momentów.
Magda
Fantastyczne teksty. Super gra. Jak zwykle czas spędzony u Państwa należy do najmilszych momentów.
Edward

Galeria Teatralna
32-087 Zielonki Pękowice, ul. Jurajska 21

NIP 678-154-66-35
REGON 121-119-196.
Konto do wpłat za bilety
Santander Bank Polska
26 1090 2053 0000 0001 1475 1910

Rezerwacja biletów

+48 791 050 067
+48 12 647 77 94
biuro@galeriateatralna.pl

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o przedstawieniach organizowanych przez Galerię Teatralną? Zapisz się do naszego newslettera.