Aleksandra Wolf

Zacznijmy jeszcze raz

Data: 4 grudnia 2023

Miejsce: Teatr Bagatela

Czas trwania (bez przerwy): ok. 90 min.
Spektakl dla widzów od 16. roku życia

Karol, to wzięty reżyser filmowy, który postanawia zawalczyć o swoje małżeństwo. Wybiera się w tym celu, do najlepszej w mieście, psychoterapeutki, u której żali się na swoją małżonkę, która – jego zdaniem – go zaniedbuje. Dotąd, oprócz pracy zawodowej zajmowała się domem, psem i przygotowywaniem mu posiłków skoro świt, a teraz z niezrozumiałych dla Karola powodów już tego nie robi, wszystko zostawiła na jego głowie… I to uwaga – już dwa razy!!! Karol to erudyta, ale też straszny egocentryk i hipokryta, skażony dość mocno manierą autopromocji i samouwielbienia. Jego rozmowa z terapeutką bardziej przypomina telewizyjne show wg jego reżyserii… A czysto hipotetyczne przedstawianie tej samej sytuacji z dwóch punktów widzenia – damskiego i męskiego – to już majstersztyk!

„Zacznijmy jeszcze raz” to poker mistrzów aktorstwa, nie wiadomo kto i co ma w kartach…  i to jest piękne w tym spektaklu, i to jest piękne w życiu… dopóty trwa walka? dopóki nam zależy.

Tomasz Sapryk i Aldona Jankowska zagrają dla Was o najwyższą stawkę! O  MIŁOŚĆ!

Reżyseria:

Tomasz Sapryk

Scenografia:

Witold Stefaniak

Autor:

Aleksandra Wolf

Opracowanie tekstu:

Tomasz Sapryk

Premiera: listopad  2019

Widziałam spektakl już 3 razy i ciągle
nie mam dość!

Opinia jednego z widzów

Opinie widzów

Świetnie zagrana sztuka. Dotychczas najlepsza jaką oglądałam w Apollo. Inteligentna ,wyciskająca łzy śmiechu. Aktorzy genialni. Polecam. Chętnie jeszcze raz sama pójdę co raczej rzadko mi się zdarza.
Dag Mara
Inteligentny humor. Świetny duet: A. Jankowska-T. Sapryk. Czas za szybko mija na tak fajnej terapii u "psychologa". Duże brawa, za zdolności parodystyczne p. Aldony - ale jakie? Koniecznie trzeba zobaczyć!
Norbert S.
Polska komedia z najlepszą obsadą! Kobieta i mężczyzna postrzegają często tą samą sytuację w różny sposób, jak bardzo różny przekonacie się na spektaklu. Założę się, że zakończenie Was zaskoczy, chętnie zobaczyłabym to jeszcze raz. Polecam dla lubiących inteligentny humor.
Agata
Widziałam spektakl już 3 razy i ciągle nie mam dość! Będę przychodzić tyle razy ile razy zagracie "Zacznijmy Jeszcze Raz" . Tekst to jest majstersztyk, a gra Aktorów - mistrzowska!! Kto nie widział niech się nie zastanawia! Całe 90 minut to doskonała zabawa!!!
Teatromanka

Galeria Teatralna
32-087 Zielonki Pękowice, ul. Jurajska 21

NIP 678-154-66-35
REGON 121-119-196.
Konto do wpłat za bilety
Santander Bank Polska
26 1090 2053 0000 0001 1475 1910

Rezerwacja biletów

+48 791 050 067
+48 12 647 77 94
biuro@galeriateatralna.pl

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o przedstawieniach organizowanych przez Galerię Teatralną? Zapisz się do naszego newslettera.